Page 225 of 225 FirstFirst ... 125175215221222223224225
Results 2,241 to 2,250 of 2250

Thread: Napierdalamy po polsku

1. Junkie
    Poland
    blue00eyes's Avatar

Re: Napierdalamy po polsku

Boże kurczaki wygrały a Cypr drugi. Czemu zawsze nr2 u mnie jest 100x lepszy niz to co wygrywa..

2. Guru
    Poland
    simonPL's Avatar

Quote Originally Posted by blue00eyes View Post
    O nie, czemu nie Marcelina, lubię ją

Ten Mateusz to chyba gej, na Eurowizję jak znalazł
    Parcie na szkło level Ingrosso. Widzieliście jak nieruchomo siedział zanim się odezwał przez 10 sekund, jeeeezu.

Mnie Izrael cieszy, chociaż w Polsce - co już widać na Pudelku - jest to polityczne zwycięstwo. Moimi kandydatami do zwycięstwa byli: Francja, Czechy, Izrael i Cypr, więc dwójkę mam trafioną, że tak powiem. Litwa piąta, Austria szósta, później Irlandia i sądziłem że Mołdawia będzie wyżej u widzów. UK mi się też spodobało, dziwne że miała tak mało punktów.

Najmniej mi się podobały: Hiszpania, Portugalia i Finlandia, więc gdyby nie słaby wynik Surie to bym trafił całe bottom 3
    Ukraina też była moim zdaniem nie tak fajna, ale żeby być na dole głosowania jury?
    .

3. Junkie
    Poland
    blue00eyes's Avatar

21 od jury, 60 televote, to chyba nasz wynik jest. Masakra, sam televote dałby nam awans, ale to tylko 10 miejsce. Myślalam że będzie z 90 punktów od widzów a kilka np. 6 od jury..

Trafiło się kilku jurorów którzy dali nam absolutnie ostatnie miejsce lub przedostatnie, a ta sama osoba była w stanie dać San Marino na 10. Przecież to są jaja.

4. Addict
    Poland
    polunited's Avatar

Z Szwedem, który dostał 21 punktów to aż dziwne, bo gostek sobie spoko radzi na iTunes. Może ludzie wydali już 1,29 euro i szkoda było na głos

5. Junior Member
    Poland
    Labra's Avatar

https://www.radiozet.pl/Muzyka/Eurow...roda-Kate-Ryan

"Eurowizja 2018: Gromee z nagrodą za przebój „Light Me Up”

„Light Me Up” to zdaniem eurowizyjnych fanów najbardziej niedoceniona piosenka podczas Eurowizji 2018. Gromee i Lukas Meijer otrzymali nagrodę im. Kate Ryan przyznawaną z inicjatywy międzynarodowego fanklubu Konkursu Piosenki Eurowizji. Wyróżnienie otrzymuje utwór, który powinien znaleźć się finale, ale nie został doceniony w trakcie imprezy. "

no i fajnie
    Likes  blue00eyes liked this post

6. Addict
    Poland
    polunited's Avatar

Tak sobie myślałem o naszym rynku muzycznym i doszedłem do wniosku, że tylko Natasza Urbańska byłaby w stanie takie show zrobić jak Cypr. Tzn. Natasza 10 lat temu, bo teraz to nawet nie wiem jak jej koordynacja ruchowa wygląda. Nie widzę innej wokalistki, która potrafi się ruszać. Jeżeli kiedyś wygramy, to pewnie z balladą.

7. Junkie
    Poland
    blue00eyes's Avatar

Quote Originally Posted by polunited View Post
    Tak sobie myślałem o naszym rynku muzycznym i doszedłem do wniosku, że tylko Natasza Urbańska byłaby w stanie takie show zrobić jak Cypr. Tzn. Natasza 10 lat temu, bo teraz to nawet nie wiem jak jej koordynacja ruchowa wygląda. Nie widzę innej wokalistki, która potrafi się ruszać. Jeżeli kiedyś wygramy, to pewnie z balladą.
    Natasza rusza się spoko, ale też mogłaby zrobić siarę tymi szpagatami i ruchami kopulacyjnymi jak kiedyś w LA
    10lat temu byłoby dobrze ją wysłać, szkoda że czasy jej świetności minęły, a wszyscy ją kojarzą z Rolowaniem i Józefowiczem.
    Poza nią faktycznie trudno znaleźć kogoś kto się rusza. Nawet wśród facetów, nie ma u nas żadnego Mikolasa, Donny'ego itp.
    Pewnie tak będzie, że jeśli nam się kiedykolwiek uda, to z balladą.
    Likes  Labra liked this post

8. Addict
    Poland
    polunited's Avatar

to co? Sy-y-lwia Grze-e-szczak z jakąś sylabową balladą?

btw. Jak dobrze, że wtedy to była tylko plotka xD

9. Junkie
    Poland
    blue00eyes's Avatar

Co wy macie do Grzeszczak xd

10. Addict
    Poland
    polunited's Avatar

Ja ją lubię nawet, tylko by musiała mieć dobrą piosenkę, bo te ostatnie mi jakoś nie podchodzą.