Page 241 of 241 FirstFirst ... 141191231237238239240241
Results 2,401 to 2,410 of 2410

Thread: Napierdalamy po polsku

1. Mentor
    Poland
    blue00eyes's Avatar

Re: Napierdalamy po polsku

Dla mnie Jamala była idealna na drugie miejsce. A wybierajac pomiędzy a z dwojga złego zdecydowanie wolę Rosję. Kto tam jeszcze był.. - nie byłabym zła, gdyby Poli wygrala. To juz za nami ehh.

Ogólnie ESC'19 oceniam super. Półfinały byly słabe, szczegolnie pod względem prowadzących, czułam momentami że to nie jest show muzyczne a święto LGBT. Finał był ciekawy, podawanie punktów nawet nie tak tragiczne jak sobie wyobrażałam, ale robione pod Szwedów, bo oni zawsze są na górze po głosowaniu jury i będą miali co roku to oczekiwanie w napięciu.

Jeszcze wracając do Tulii, uwazam że wyciągnięte zostało maksimum. 60 od jury i 60 telewidzów patrząc na to jak nieprzystępna dla przeciętnego widza była piosenka i jak brzydki (szczerze) byl nasz występ w TV, to duży sukces. Myślę że TVP powinno kontynuować wybory wewnętrzne i wybrac cos bardziej nowoczesnego, błagam, o ile ktoś cos takiego zgłosi.

Porównujac Gromeego i Darude, dalismy radę z tym EDM

2. Senior Member
    Poland
    polunited's Avatar

Tel Aviv chce uchodzić za stolicę LGBT, więc duża ilość takich wątków mnie nie dziwi. Druga sprawa jest taka, że cały konkurs stoi LGBT i ta atmosfera tego konkursu podczas organizacji jest wytwarzana właśnie przez LGBT. Jakby zrobić ankietę wśród osób, które deklarują się jako fani konkursu, to przypuszczam, że to osoby heteroseksualne byłby w mniejszości. Oczywiście większość osób, które oglądają konkurs to osoby heteroseksualne, bo taka jest większość społeczeństwa, ale dla nich to raczej rozrywka raz w roku. Generalizuje oczywiście, ale tak to mniej więcej wygląda.

btw. Norwegia na 3 miejscu iTunes w UK. Co to się dzieje. Koniec świata nadchodzi xD

3. Mentor
    Poland
    blue00eyes's Avatar

Ja tego nie neguję, ale nie lubię tez przesady a tu tak było. Strach pomyslec co będzie za rok w Amsterdamie tęczowe logo z marihuaną xD

Strasznie mnie irytowal ten chłopak co podawal nasze głosy. Chyba tylko w TVP myśla że jESC cos znaczy xD

4. Guru
    Poland
    simonPL's Avatar

O matko, ten typ jest masakryczny, a ta jego "pozycja startowa" i 10 sekund w nieruchomym półuśmiechu żeby "dobrze" wyglądać w pierwszym ujęciu? Słodki Panie.
    Ciekawe czy to on poprowadzi JESC, lol.
    .

5. Senior Member
    Poland
    polunited's Avatar

Fakt, Mateusz jest taki sztuczny trochę, ale na speedzie. Też mnie drażni.
    Jeszcze 4 lata temu bym powiedział, że JESC poprowadzi Torbicka (jak wszystko) ale teraz bym stawiał na Kamela i Kurdej-Szatan pewnie. Tak sobie myślę, że Joanna Krupa by się nadawała, ona ma tą lekkość przed kamerą, w stylu JuEsEj

6. Guru
    Poland
    simonPL's Avatar

Krupa byłaby naprawdę dobra

Btw, czy jestem jedyną osobą na świecie, której podobał się występ Madonny? xD
    .

7. Senior Member
    Poland
    polunited's Avatar

Przypuszczam, że tak
    Likes  simonPL, blue00eyes liked this post

8. Senior Member
    Poland
    polunited's Avatar

Ogólnie, to rzeczywiście mógłby ktoś pójść po rozum do głowy i jako gwiazdę Celine zaprosić.

9. Wizard
    Poland
    lilka's Avatar

Quote Originally Posted by simonPL View Post
    Krupa byłaby naprawdę dobra

Btw, czy jestem jedyną osobą na świecie, której podobał się występ Madonny? xD
    Najlepszy byłby Szymon Majewski, ot co!
    https://gliwice.eu/en JESC host 2019

10. Senior Member
    Poland
    polunited's Avatar

To jak? Za dwa lata wyślemy pewnie Roksanę Kręgiel xD