Page 208 of 208 FirstFirst ... 108158198204205206207208
Results 2,071 to 2,078 of 2078

Thread: Napierdalamy po polsku

1. Addict
    Poland
    polunited's Avatar

Re: Napierdalamy po polsku

Najlepszą piosenkę jaką mieli do tej pory już odrzucili :P
    Dotter trochę poległa wokalnie, ale chyba jako jedyna prawie nie korzystała z żadnych chórków.
    Poziom MF w tym roku, to śmiech na sali. Nie wyobrażam sobie żeby Margaret nie awansowała i nie była w TOP 5.
    Tak jak wszyscy spodziewam się, że Mariette ma killer songa i cały konkurs jest ustawiony pod nią.

Mnie cały czas korci, żeby postawić na Ifi Ude. Szkoda, że nie mamy okazji usłyszeć tej piosenki na żywo wcześniej.

A o Lidkę, to ja pytałem. Ale już ogarnąłem temat. Po ogłoszeniu listy, napisała na fejsie Gałuszewskiej, że występ w takim gronie to wstyd czy coś

2. Senior Member
    Poland
    simonPL's Avatar

Quote Originally Posted by polunited View Post
    A o Lidkę, to ja pytałem. Ale już ogarnąłem temat. Po ogłoszeniu listy, napisała na fejsie Gałuszewskiej, że występ w takim gronie to wstyd czy coś
    O, jak z klasą. Nie dziwię się, że po jej spektakularnym sukcesie na Eurowizji nie chciała się poniżać
    Future Folk trochę bawi się ze swoimi fanami, myślicie że ich piosenka to nie to co wrzucili ostatnio?

Nazwa Dotter do tej pory kojarzyła mi się z jakimś starszym i dużym Szwedem, więc zdziwiłem się, że to kobieta. ;d Jej występ faktycznie był słaby wokalnie, przy czym większym minusem dla mnie jest fakt, że jej piosenka brzmi dokładnie tak samo jak jakaś inna z radia, która chyba była dużym hitem. A ludzie mówili że Cabana to kopia (!) Havany. Ale tyle było w internecie informacji o tej Dotter, że sprawdzając dzisiaj wyniki na Wikipedii zdziwiłem się, że wylądowała na samym końcu, bo to miał być czarny kuń chyba.
    [instagram.com/szymeksokol]

3. Veteran
    Poland
    revallsay's Avatar

Niedługo 'Light Me Up' wersja akustyczna, nie boję sie o live:

https://www.instagram.com/p/BfWMz-Uh...gromeeofficial
    WV 90 SŁAWOMIR IS COMING!
    #TeamGromee #TeamLukas #Krakow2019 #LightMeUp

4. Guru
    Poland
    Genesis's Avatar

Mam mieszane uczucia co do "Light Me Up". Z jednej strony jest to przyjemny, nowoczesny i swiezy utwor. Z pewnsocia byla by to mila odmiana po serii ballad dla Polski. Z drugiej strony mysle, ze kawalek ten nadaje sie do radia tylko i wylacznie. Brakuje mu jakiegos chwytliwego motywu, czegos co zostanie zapamietane. Na Eurowizyjnej scenie moglby miec pod gorke. Plus taki numer wymaga jednak ciekawej oprawy, a znajac nasza historie na ESC, to o to bylo by raczej ciezko. Dlatego nie bylbym zaskoczony, gdyby Gromee przepadlby w polfinale jezeli zostal by reprezentantem Polski.

Mimo tego, jest on w gronie moich faworytow jakoze Polska nie wystawila w tym roku ani jednego solidnego utworu.
    Szkoda, ze nie zalapalem sie na numer od Future Folk. Chetnie bym sie posmial

5. Addict
    Poland
    polunited's Avatar

Quote Originally Posted by Genesis View Post
    Mam mieszane uczucia co do "Light Me Up". Z jednej strony jest to przyjemny, nowoczesny i swiezy utwor. Z pewnsocia byla by to mila odmiana po serii ballad dla Polski. Z drugiej strony mysle, ze kawalek ten nadaje sie do radia tylko i wylacznie. Brakuje mu jakiegos chwytliwego motywu, czegos co zostanie zapamietane. Na Eurowizyjnej scenie moglby miec pod gorke. Plus taki numer wymaga jednak ciekawej oprawy, a znajac nasza historie na ESC, to o to bylo by raczej ciezko. Dlatego nie bylbym zaskoczony, gdyby Gromee przepadlby w polfinale jezeli zostal by reprezentantem Polski.
    Mam podobne odczucia, chociaż myślę, że z półfinału byśmy wyszli

6. Junior Member
    Poland
    Labra's Avatar

Nosz... coraz bardziej uzależnia już nie tylko piosenka, ale i wykonawca

Likes  blue00eyes liked this post

7. Junkie
    Poland
    blue00eyes's Avatar

Mi też się on podoba
    Likes  Labra liked this post

8. Senior Member
    Poland
    simonPL's Avatar

^ Jeżeli Monika Kuszyńska i Kasia Moś wyszły z półfinału to musielibyśmy mieć dużego pecha, gdyby nam się z tym utworem nie udało.

Ech, mam nadzieję że ten balonik nie pęknie, tak samo jak pękły niektóre serduszka po "Cool Me Down". :P
    Czytając komentarze na YT i w internetach można spodziewać się, że poparcie widzów będzie duże, no ale to tylko net. Klip ma pół miliona wyświetleń, najpopularniejsze komentarze pod nim po klikaset łapek w górę, a KE obejrzą jednak te 2 miliony pewnie. Zostało nieco ponad półtora tygodnia. Najpierw Margaret do finału MF, a później Gromee do Lizbony!
    Likes  Labra liked this post

[instagram.com/szymeksokol]