Page 242 of 242 FirstFirst ... 142192232238239240241242
Results 2,411 to 2,415 of 2415

Thread: Napierdalamy po polsku

1. Mentor
    Poland
    blue00eyes's Avatar

Re: Napierdalamy po polsku

To by było głupie.

2. Guru
    Poland
    simonPL's Avatar

I przynajmniej będą jakieś emocje, w 2020 roku w ogóle bierzemy udział? 8)

Btw, do jakiegoś czasu podchodziłem z dużą życzliwością do naszej koleżanki z 2016, ale mam wrażenie, że z każdym kolejnym występem śpiewanie idzie jej coraz gorzej, po tym jak znalazłem występ Netty na festiwalu RMF FM i Polsatu (śpiewała Toy, dziwne, bo żadne radio u nas tego nie grało :P), w proponowanych wyskoczyła mi Margaret i uszy więdną.
    https://www.youtube.com/watch?v=vBCn0ZA5XKo

Jak Wam podoba się piosenka Grommego i Edyty Górniak? Dla mnie nawet spoko. Ponoć nagrali 3 kawałki. :>
    Co prawda moim zdaniem najsłabszym ogniwem tej piosenki jest tekst, więc nie rozumiem pełnych zachwytów komentarzy, ze ta Ania Dąbrowska to pisze takie dzieła:

Znów bez zrozumienia, światło razi mnie
    Obok Twego cienia, kto tam budzi się?
    Wszystkim bez znaczenia, byłeś tu lub nie (?!?!? XD)
    Bezdusznie dzień dziś wstaje

Ale ogólnie nie jest tak źle, tylko że no Cleo pisze równie fajne wierszyki.
    .

3. Senior Member
    Poland
    polunited's Avatar

Jak usłyszałem, że Edyta coś z Gromee kombinuje, to myślałem, ze to będzie jakiś hit w końcu. Okazało się, że to takie Edytowe niestety...

4. Wizard
    Poland
    lilka's Avatar

Ta nasza piosenka na JESC w tym roku jest za..... !!! Dlaczego to nie jest na dorosłą Eurowizję?
    https://gliwice.eu/en JESC host 2019

5. Guru
    Poland
    simonPL's Avatar

Też mnie się piosenka z polski podoba, zaskoczyło mi to trochę biorać pod uwagę, że zwycięzcę wybierano w "Szansie na sukces". Nawet bez nawiedzonego głosowania dzieciaków z Polski dobre miejsce gwarantowane :P A ta Viki przypomina mi Maddie Zigler. Chociaż tak dobrze nie tańczy.

Z ciekawostek, byłem na Krecie i w aucie słuchałem często lokalnego radia, Cool Me Down nie było, ale leciała taka piosenka, w której ciągle w refrenie było "o roko-lolo, loko ro", więc udało mi się to znaleźć i okazało się, że spiewa to ta dziewczyna od "Fuego". Znalazłem występ:

https://www.youtube.com/watch?v=1jNNcNO3R8g

No i tylko chciałem napisać, że zupełnie nie rozumiem fenomenu tej Eleni i czcią jaką jest otoczona w eurofanbazie, no Fuego nawet ok, ale jej występy są z pogranicza tandety, wyuzdania i biedy. Sama też nie wygląda, jakby miała coś więcej do zaoferowania. Taka trochę wczesna Bryta, Mandaryna i trochę Dody. To tyle w moim jesiennym poście na forum
    .