Page 240 of 242 FirstFirst ... 140190230236237238239240241242 LastLast
Results 2,391 to 2,400 of 2418

Thread: Napierdalamy po polsku

1. Mentor
    Poland
    blue00eyes's Avatar

Re: Napierdalamy po polsku

Dla mnie Białoruś to nieporozumienie i dobrze, że przedostatnia była. Szkoda, że o włos, ale to my tak byśmy skończyli pewnie w finale. Chyba nawet nas obstawialam na 11 miejsce.

2. Guru
    Poland
    simonPL's Avatar

Przegrana z Białorusią to dramat. Gorzej byłoby przegrać o 2 punkty z San Marino, ale nawet Grecja nie wygrała w finale z nimi, lol.
    .

3. Mentor
    Poland
    blue00eyes's Avatar

Białoruś i tak nam dala wiecej niz my im, don't blame them. Jury nam dalo 60 pkt. Szok szok szok. Nawet jakies 1 miejsca od pojedynczych jury Darude ostatni za D-mol hahaha

4. Guru
    Poland
    simonPL's Avatar

No widzę właśnie, z nimi zawsze dobrze żyjemy, ale akurat w tym roku średnio mi się podobali. Na wyniki jak wygląda cały top widzów i cały od jury w pófinale trzeba chyba poczekać aż ktoś zrobi tabelki, nie? Bo nie ma tego na stronach Eurowizji?

Cóż, teraz można na luzie grać kartą cierpiętniczą i być najlepszym wsród najgorszych, a nie płakać, że znowu w finale byliśmy w trzeciej dziesiątce :P
    .

5. Mentor
    Poland
    blue00eyes's Avatar

Są juz wyniki. Tulię wywaliło z finału San Marino, a właściwie pozycja startowa dzięki której nabili televote. I weszli mimo że mieli ledwo 15pkt od jury. Jednak running order robi robotę.

6. Senior Member
    Poland
    polunited's Avatar

O tym jak słaby był nasz półfinał, świadczą zajmowane miejsca w finale piosenek z tego semi.

9 - Australia
    10 - Islandia
    11 - Czechy
    13 - Słowenia
    15 - Cypr
    17 - Serbia
    19 - Estonia
    20 - San Marino
    21 - Grecja
    25 - Białoruś

Nasze 11 miejsce, to tak naprawdę najgorsza lokata od czasów Tul z 2011 roku :P
    Przypadek? xD

7. Guru
    Poland
    simonPL's Avatar

Ja w ogóle chyba przestanę się wypowiadać przed samymi koncertami. Jak słuchałem sobie snippetów, kawałków czy nawet wersji studyjnych to wydawało mi się, że nasz finał jest łatwiejszy, a później jak oglądałem to w czwartek to było tam naprawdę wiele fajnych występów, a sam finał był naprawdę emocjonujący mimo że nie było tam Polski. Spodobała mi się Holandia i Australia, których wcześniej nie lubiłem, no nie ma sensu pisać i gdybać wcześniej

Sposób podawania punktów również bardzo spoko. Dziwi mnie tak słaba pozycja Grecji. I to, że polskie jury nie przyznało ani jednego punktu Holandii. Dobrze jednak, że wygrała Holandia dla samego konkursu. Też dla mnie to był faworyt (już podczas występów :P).

Dramat i płakanie nad Szwedem, że miał TYLKO 9 MIEJSCE W GŁOSOWANIU TELEWIDZÓW w temacie Sweden to... aż szkoda gadać.
    .

8. Senior Member
    Poland
    polunited's Avatar

Teraz sobie wyobraźcie, że decydują tylko telewidzowie jak kiedyś.... Norwegia jako zwycięzca? To byłoby dziwne. Może jury nie jest idealne ale uchorniło nas przed beznadzijnymi wygranymi: Włochy 2015, Rosja 2016 i teraz Norwegia 2019

9. Mentor
    Poland
    blue00eyes's Avatar

Norwegia zwycięzca? Nie. Zgodzę się, tylko Rosja 2016 nie byłaby beznadziejna patrząc na to jak beznadziejna się okazała Jamala całym tym swoim upolitycznionym jestestwem.

10. Senior Member
    Poland
    polunited's Avatar

Ale pod względem jakości, to jej piosenka była o wiele lepsza. Lazarev miał piosenkę odkopaną z 2008 roku. Przynajmniej tak brzmiała.
    Likes  simonPL liked this post