Page 239 of 242 FirstFirst ... 139189229235236237238239240241242 LastLast
Results 2,381 to 2,390 of 2413

Thread: Napierdalamy po polsku

1. Mentor
    Poland
    blue00eyes's Avatar

Re: Napierdalamy po polsku

San Marino było pewne haha od momentu jak dostali ostatnią pozycję startową.
    Dla mnie zaskoczenia: Białoruś, Dania w finale
    Brak awansu Portugalii i może Węgier

2. Guru
    Poland
    simonPL's Avatar

Dla mnie jeszcze Estonia :P

I trochę Cypr, bo fatalnie śpiewała i ogólnie nic specjalnego, ale sądząc po wyświetleniach na YT to chyba się podobało? A może dlatego, że było pierwsze. Jedynie Cypr ma więcej odsłon niż nasze nieszczęsne "Pali się".

Dzisiaj to tak specjalnie nie typowałem 10, ale Ci co mi się podobali - przeszli. Dopiero dzisiaj polubiłem Holandię, może wygrywać! Dziwiło mnie gorące poparcie Orzecha dla Norwegii. Kojarzył mi się z bardziej wyszukanym gustem, mimo wszystko.
    .

3. Mentor
    Poland
    blue00eyes's Avatar

Właśnie Estonia dobrze brzmiała wśród cięższych piosenek jak Gruzja, Polska, Portugalia, i obstawialam lub na finał, ale nie te oba.
    Wyświetlenia nabili Polacy xD

4. Guru
    Poland
    simonPL's Avatar

...jak i większość negatywnych ocen.

Suma summarum uważam, że finał jest dość mocny i wczorajszy półfinał zatarł tandetne wrażenie z wtorku.
    Podoba mi się Szwajcaria (jednak), Słowenia, Holandia (polubiłem dopiero po występie na żywo), Australia (jednak :P) i Włochy. Oby ktoś z nich wygrał!

Zdecydowanie spadła w moim rankingu Rosja, bo jest tam dokładnie wszystko, czego nie cierpię na ESC i Matla (roztrzęsiony ten występ, ale piosenka fajna).

To tyle ode mnie. ;d
    .

5. Mentor
    Poland
    blue00eyes's Avatar

Dla mnie mogą wygrać : Azerbejdżan, Szwecja, Grecja, Holandia, ktokolwiek z tej czwórki. Znając życie mój faworyt będzie numerem 2.
    Nie przeżyję wygranej Francji albo Szwajcarii.

No i tyle

6. Senior Member
    Poland
    polunited's Avatar

Ja oczywiście #teamsweden, ale wygrane Holandii, Australii, Włoch czy nawet Szwajcarii mnie nie dobiją.

Będę podłamany jak wygra Islandia lub Rosja

Wydaje mi się, że Holandia wygra.

7. Guru
    Poland
    simonPL's Avatar

Ja mógłbym być #teamsweden, tylko po to, żeby Mans i Petra znowu prowadzili tę Eurowizję. Tegoroczni prezenterzy to katastrofa. Ale Petra ponoć pracuje już w innej stacji, więc nie trzymam kciuków za Szweda. Mimo wszystko widzę w tym występie te wszystkie rzeczy, które przeszkadzają mi w Szwecji od trzech edycji, nadętość, brak skromności, zero artyzmu, produkt (mimo że tegoroczny występ jest najlepszy ze tych trzech i pewnie będzie wysoko!).

Rosja jest jeszcze bardziej teatralna, oby była niskoooooo. Islandia to dla mnie też trochę niezrozumiały wynik, obstawiałem że nawet odpadną w półfinale
    Wygra pewnie Holandia. Ale nie obraziłbym się gdyby Słowenia utarła wszystkim nosa (mało realne).
    .

8. Senior Member
    Poland
    polunited's Avatar

Wynik spoko, za rok jadę do Holandii

Chociaż tliła się nadzieja na Szwecję.

9. Mentor
    Poland
    blue00eyes's Avatar

Ale czad i Szwecja też by mogła być. Grecja jak nisko o rety, chociaż polubiłam ją dopiero na półfinale. Nigdy w życiu nie przypuszczałabym, że Macedonia może walczyć jak równy z równym z w głosowaniu jury. Szok.

10. Senior Member
    Poland
    polunited's Avatar

Polska 11 w semi, Białoruś nas o 2 punkty pokonała. Jak dobrze, że w półfinale nie głosowałem, bo jakbym głosował, to m.in. na Białoruś. Teraz bym miał wyrzuty sumienia :P