Page 237 of 242 FirstFirst ... 137187227233234235236237238239240241 ... LastLast
Results 2,361 to 2,370 of 2418

Thread: Napierdalamy po polsku

1. Senior Member
    Poland
    polunited's Avatar

Re: Napierdalamy po polsku

Quote Originally Posted by blue00eyes View Post
    Ja przy Rosji mam odwrotnie xD Lubię Lazareva, a piosenkę tak średnio i wiem że uratują ją na żywo..
    Do Rosji nie mogę się również przekonać. Szykują niezłe show, więc pewnie będą wysoko.

Quote Originally Posted by blue00eyes View Post
    Malta to czarny koń, gdzieś tam zaznaczyłam Maltę w ankiecie kto wygra ESC jeszcze przed sezonem, może im się uda, tylko że oni nie mają televotingu..
    Też uważam, że to czarny koń w tym roku. Co najlepsze, wszyscy mówią, że "Replay" jest bardzo podobne do "Fuego" , a ja odnoszę wrażenie, że "Chameleon" z Malty jest bardziej podobny :P

Quote Originally Posted by simonPL View Post
    Babka z Australii pewnie pięknie śpiewa, ale jeżeli zrobi taki występ jak w NF i dostanie więcej punktów niż Polska to chyba w ogóle sobie odpuszczę ten konkurs.
    Ja lubię piosenkę, uważam że jest intrygująca i zauważalna. Nie ukrywam, że Kate znam od jakiś 10 lat i bardzo lubię jej piosenki: "The Last Day on Earth", "Caught in the Crowd" i "Are You Ready?", a to też może wpływać na ocenę piosenki na ESC :P Fakt, ta suknia wyglądała tandetnie, ale zamysł z tym demonem za nią bardzo fajny. Trzeba to tylko dopracować.

Szwajcar niby fajnie, ale to brzmi jak odrzut z Melodifestivalen. Będę bardziej lubił jak z fajną choreografią to zaprezentują. Holandię lubię coraz bardziej! Fajny klimat ma ta piosenka i nie miałbym nic przeciwko jakby wygrali. Chętnie sobie do Amsterdamu polecę w przyszłym roku xD

2. Guru
    Poland
    simonPL's Avatar

Szwajcaria mnie się przestała podobać, jak przesłuchałem dzisiaj całe. :P
    .

3. Guru
    Poland
    simonPL's Avatar

I jak tam na tydzień przed półfinałem? Naprawdę liczę na awans Polski do finału, bo jak odpadniemy to mnie się plany sobotnie posypią, więc Europo lepiej głosuj :P Jednak oglądanie z finału z własnym krajem jest znacznie ciekawsze, tym bardziej że w tym roku nie mam za bardzo komu kibicować. Słucham tylko Włoch i Malty, o reszcie już zapomniałem.

W tym roku jakoś bardziej uderzyła mnie bezsensowność 5-osobowego jury, kiedy ogłosili że 20 proc. głosów Polski będzie miał Rafał Brzozowski. Naprawdę powinni ten panel rozszerzyć (jak w tym programie Polsatu, gdzie jurorów było 100 na tle tej kolorowej ściany ) albo jakoś to przeformatować, bo jednak 5 osób na cały kraj i jeszcze przekazywanie tych punktów przez większą część wyników wypacza trochę te wyniki.

Szkoda, że punkty będzie podawał ten chłoptaś z zeszłego roku, a nie ktoś kto nas reprezentował, w tym roku idealnie pasowałaby Ola Ciupa :P lub inna Cleo, chociaż chyba najlepiej byłoby dać Kasię Moś lub ew. Edytę Górniak, skoro to 1/4 stulecia od naszego debiutu.

PS: Jak my odpadniemy, a koszmarna Australia przejdzie to odpuszczam sobie ten show.
    .

4. Senior Member
    Poland
    polunited's Avatar

Myślę, że z 10 miejsca awansujemy.
    Pewniaki do awansu: Cypr, Grecja i Australia
    Pewniaki do odpadnięcia: Gruzja, Finlandia i Czarnogóra.
    Cała reszta to loteria

5. Mentor
    Poland
    blue00eyes's Avatar

Australia wchodzi na bank. Nie podobała mi się na początku zupełnie ale z biegiem czasu urosła do rangi guilty pleasure. W sumie pomijając fragmenty "ze-e-ero gra-a-vity" to jest całkiem dobrze skomponowana piosenka, na pewno festiwalowa, a występ jest teatralny. Czuć, że wszystko jest zaplanowane, a nie przypadkowo kiczowate.

Jeśli my nie wejdziemy, to trudno. Jestem na to przygotowana, bo jednak trochę staroświecko wypadamy po Finlandii, do tego ten krzykliwy wokal, język polski i piosenka podobająca się raczej po kilku przesłuchaniach.

Rafał w jury, spoko, przynajmniej porówna swoją tandetną "Sky Over Europe" do reszty :P i nie wystartuje więcej.

6. Guru
    Poland
    simonPL's Avatar

Ale Finlandia jest chyba najsłabsza ze wszystkich :P Dobrze, że jesteśmy po nich.
    Obejrzałem recap na oficjalnym kanale i zrobiłem małą topkę, kto wg mnie wejdzie. Sądzę, że mamy większe szanse na wejście niż na niewejście, ale kto wie. Moim zdaniem Islandia może odpaść, Portugalia też, a niepopularna wśród fanów Gruzja się dostanie. Spodobała mi się też Belgia.
    .

7. Mentor
    Poland
    blue00eyes's Avatar

Portugalia wejdzie a Belgia skopała live.

8. Guru
    Poland
    simonPL's Avatar

Muszę przyznać, że jednak ta Australia wygląda dobrze na ekranach :/ :P
    .

9. Senior Member
    Poland
    polunited's Avatar

Szwecja goni Holandię w oddsach
    Chociaż i tak nie wygra.