Page 191 of 241 FirstFirst ... 91141181187188189190191192193194195201 ... LastLast
Results 1,901 to 1,910 of 2410

Thread: Napierdalamy po polsku

1. Mentor
    Poland
    blue00eyes's Avatar

Re: Napierdalamy po polsku

Quote Originally Posted by revallsay View Post
    Ale na prawdziwej Eurowizji nie będzie pre-recorded chórku, ani żadnych dźwięków...
    Ja tylko stwierdziłam, że nie będzie kompromitacji w MF, na prawdziwej nie wiem, gorzej jak Demy nie będzie.

2. Legend
    Poland
    revallsay's Avatar

Quote Originally Posted by blue00eyes View Post
    Ja tylko stwierdziłam, że nie będzie kompromitacji w MF, na prawdziwej nie wiem, gorzej jak Demy nie będzie.
    No tu masz rację, trudno będzie pobić Demy
    EUROVISION 2018 GROMEE & LUKAS MEIJER - LIGHT ME UP
    #TeamGromee #TeamLukas #Krakow2019 #LightMeUp

3. Senior Member
    Poland
    polunited's Avatar

Quote Originally Posted by simonPL View Post
    Powtórzę się, ale moim zdaniem ona ma utwory dopasowane pod swoje możliwości, jest wiele tego typu artystów na rynku, przy czym do Margaret łatka beztalencia przykleiła się i się ciągle trzyma. Nie rozumiem. Śpiewa sobie, brzmi dobrze, wiele kawałków sama pisze. W odbiorze całkiem spoko.
    Zgadzam się. Ona ma piosenki szyte na miarę. W dzisiejszych czasach wystarczy, żeby nie razić po uszach. Ona ma takie piosenki, w których wypada ok. Występ na Eska Music Awards był naprawdę dobry. Rok temu pojawiły się plotki o tym, że Margaret wystąpi w MF i myślę, że coś w tym było, bo "What you do" ma 3 minuty. Widocznie ostatecznie nie zaryzykowała.

Quote Originally Posted by simonPL View Post
    PS: Czy dobrze rozumiem, że w preselekcjach w Szwecji mogą byc nagrane wokale w tle i puszczone z taśmy?
    Tak, wokale są zazwyczaj puszczane z taśmy, poza tym na scenie może być więcej niż 6 osób

Quote Originally Posted by blue00eyes View Post
    Nie sądzę żeby wygrała, ale będzie to dla niej promocja.
    Ja bym niczego nie przesądzał. Wiele razy na MF wybijały się konkretne piosenki. Jeżeli będzie hicior, to kto wie. Nie trzeba być świetnym wokalistą/artystą żeby awansować do finału (patrz Samir & Viktor, którzy są w jej semi). Poza tym nie widzę jakiś "wielkich" nazwisk w tym roku.

4. Mentor
    Poland
    blue00eyes's Avatar

Powiedziała przecież w wywiadzie, że wystąpić na Eurowizji teraz nie chce i idzie inną ścieżką, a na facebooku napisała "popularny program muzyczny" i przygoda, a nie preselekcje do ESC. Dla mnie to ewidentnie promocja, może nawet ma umówione, że nie wygra, jeśli dojdzie aż do finału

5. Super Moderator
    Poland
    Verjamem's Avatar

Tak sobie przepadam za Margaret, ale jakoś mi to obojętne Na ESC raczej na pewno nie pojedzie, bo nie jest "stąd" i nie zależy jej na tym. Myślę, że najważniejsza jest dla niej promocja w Szwecji, by więcej ludzi kupowało tam jej płyty.

6. Senior Member
    Poland
    polunited's Avatar

Lidka Kopania się teraz chwali, że jacyś eurowizyjni szwedzcy pisarze skleili jej piosenki i może się zgłosi w tym roku do KE

7. Mentor
    Poland
    blue00eyes's Avatar

Pewnie jakieś ballady ponagrywała albo disco starocie typu 2006. Nie liczę na nią, czekam na Isabell

8. Guru
    Poland
    simonPL's Avatar

Też mi się wydaje, że Isabell ma szansę na fajny numer, ale musi niestety popracować nad występem, żeby wyglądało to lepiej niż poprzednio i ludzie chcieli na nią głosować.

9. Senior Member
    Poland
    polunited's Avatar

Niech już zaczną te zgłoszenia przyjmować, to się ciekawiej zrobi :P

10. Legend
    Poland
    revallsay's Avatar

ja jebie, czytaliście polskie forum? Kłócą się o to czy Ich Troje powinno pojechać...
    EUROVISION 2018 GROMEE & LUKAS MEIJER - LIGHT ME UP
    #TeamGromee #TeamLukas #Krakow2019 #LightMeUp