Page 130 of 242 FirstFirst ... 3080120126127128129130131132133134140180230 ... LastLast
Results 1,291 to 1,300 of 2413

Thread: Napierdalamy po polsku

1. Super Moderator
    Poland
    Verjamem's Avatar

Re: Napierdalamy po polsku

Quote Originally Posted by revallsay View Post
    Czytałam przelotnie polskie forum, naród chce Sarse
    Też tego nie rozumiem. Potrafię znaleźć 10-20 bardziej wyróżniających się polskich piosenek z ostatnich lat niż "Naucz mnie", a niektórzy naprawdę popadają w zachwyt, jakby nie wiadomo jakie dzieło się nam ukazało.
    Likes  revallsay liked this post

2. Guru
    Poland
    simonPL's Avatar

Mnie ta piosenka od razu się spodobała, ale jak Eska określiła ją mianem "polskiej Sii" to śmiechłem. Jeden kawałek to za mało, żeby wyrokować, ale nie uważam, żeby to była osoba z tej samej półki co Jula czy Cerekwicka.

A piosenka od razu wskoczyła wysoko do polskiego airplaya, obecnie na YouTubie klip do niej oglądany jest ponad ćwierć miliona razy... dziennie! To chyba dużo, jak na polskie warunki.

Co do nowego prezesa to faktycznie... z perspektywy eurowizyjnej: szkoda, że to nie jest Braun. Myślę, że jednak wejście do finału, duże zainteresowanie mediów oraz bardzo wysoka oglądalność 2015 spowodują, że weźmiemy udział w ESC2016. Poza tym prezes, prezesem ale sądzę, że to nie jest do końca tak, że jedna osoba podejmuje decyzje na podstawie swojego widzimisię, są całe grupy ludzi zajmujących się rozrywką w TVP, analizujących wyniki etc etc, którzy będą za.

3. Legend
    Poland
    revallsay's Avatar

Moim zdaniem Sarsa jest indeed jak Jula - jedna piosenka, może dwie, kilka festiwali i papa.
    Likes  blue00eyes liked this post

EUROVISION 2018 GROMEE & LUKAS MEIJER - LIGHT ME UP
    #TeamGromee #TeamLukas #Krakow2019 #LightMeUp

4. Wizard
    Poland
    lilka's Avatar

Quote Originally Posted by simonPL View Post
    Mnie ta piosenka od razu się spodobała, ale jak Eska określiła ją mianem "polskiej Sii" to śmiechłem. Jeden kawałek to za mało, żeby wyrokować, ale nie uważam, żeby to była osoba z tej samej półki co Jula czy Cerekwicka.

A piosenka od razu wskoczyła wysoko do polskiego airplaya, obecnie na YouTubie klip do niej oglądany jest ponad ćwierć miliona razy... dziennie! To chyba dużo, jak na polskie warunki.

Co do nowego prezesa to faktycznie... z perspektywy eurowizyjnej: szkoda, że to nie jest Braun. Myślę, że jednak wejście do finału, duże zainteresowanie mediów oraz bardzo wysoka oglądalność 2015 spowodują, że weźmiemy udział w ESC2016. Poza tym prezes, prezesem ale sądzę, że to nie jest do końca tak, że jedna osoba podejmuje decyzje na podstawie swojego widzimisię, są całe grupy ludzi zajmujących się rozrywką w TVP, analizujących wyniki etc etc, którzy będą za.
    Ale prezes zawsze może powiedzieć mimo tego, że mu się to nie podoba, a wtedy papapa Eurowizjo.
    https://gliwice.eu/en JESC host 2019

5. Senior Member
    Poland
    polunited's Avatar

Eurowizją zajmuje się dział rozrywki, ale jak prezes powie, że nie chce na ESC lub TVP nie ma na składkę, to dział nie będzie miał się czym zajmować. Tym bardziej, że nie wiadomo jak długo ta obniżona składka ma nas obowiązywać.

6. Mentor
    Poland
    blue00eyes's Avatar

Doda może znowu pchać się na ESC. Skoro prezes się zmienił, to pewnie i stosunek do Dody się zmienił.

A co do Sarsy jeszcze, to ona zrobiła aferę w VoP, że niby miała wypadek, a prawda jest taka, że chciała rzucić VoP, bo bała się, że będzie miała przylepioną łatkę talent show jak wygra. Za to jej trochę nie lubię. Poza tym jak Verjamem wspomniał, jest wiele lepszych utworów, a ten jest na siłę lansowany i mi też się nawet spodobał, ale to dlatego, że słyszę go 10 razy dziennie.

7. Wizard
    Poland
    lilka's Avatar

No właśnie, ta sprawa z wypadkiem była trochę dziwna.

8. Mentor
    Poland
    blue00eyes's Avatar

http://afterparty.pl/newsy_artykul,23986.html
    Nie wiem czy czytaliście, ale z tego wynika, że ten nowy prezes nie ma nic do Dody.
    Likes  revallsay liked this post

9. Legend
    Poland
    revallsay's Avatar

Ja nadal jestem za Dodą i Edytą. Nie wiem którą bardziej, bo jestem ciekawa jak by obie daleko zaszły. Jakie show zrobiła by Doda? Czy Edyta nie byłaby kolejną Queen Flop? A może jednak ten duet
    EUROVISION 2018 GROMEE & LUKAS MEIJER - LIGHT ME UP
    #TeamGromee #TeamLukas #Krakow2019 #LightMeUp

10. Wizard
    Poland
    lilka's Avatar

Ja jestem cały czas całym sercem za Edytą przede wszystkim. Tym bardziej po wczorajszym i przedwczorajszym Opolu. A dzisiaj ponoć ma zaśpiewać "Dumkę na dwa serca" z Mietkiem Szcześniakiem!

Tymczasem natomiast 22 czerwca nowy singiel Edyty! Będzie to ostatni singiel przed wydaniem płyty, które nastąpi mam nadzieję po 1szym września.